Kdo se stane dalším pracantem naší party?!

Čtvrtek 5. srpna

Pergoly

Máš rád, když je vzduch kolem tebe nasycený vůni pryskyřice? Nevadí ti piliny v kapse? Máš raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky? Lahodí tvému uchu hvízdání pily? Nebaví tě stereotyp a sériová výroba? Souhlasíš s tím, že v práci jsou důležité dobré mezilidské vztahy? Nemáš práci, nebo potřebuješ změnu? –> Pak možná hledáme právě tebe!

Jsme malá firma z Vysočiny zabývající se dřevovýrobou, zahradnickými a krajinářskými prácemi. 

Náplň práce je pestrá – v rámci dřevovýroby vyrábíme od ptačích budek, přes vyvýšené záhony, lavičky, hmyzí hotely, až po terasy, odpočívadla, pergoly, altány a chatky. V rámci zahradnických prací se věnujeme nejrůznějším zahradnickým realizacím a údržbě veřejné zeleně, ale nevyhýbáme se ani další krajinářským pracem jako je management přírodních rezervací, značení chráněných území nebo budování různé návštěvnické infrastruktury.
Užijí se u nás znalosti truhláře, tesaře, pilaře, montéra, nebo zahradníka. Na vysvědčeních a výučních listech ale nebazírujeme, protože víme, že o tom to na světě není. Šikovnost, chuť do práce a dobrá nálada je víc než vybledlé vysvědčení a co člověk neumí, tak se může naučit…

A protože nejen prací je člověk živ, můžeš si za u nás vybrat, kolik dnů bude mít tvůj pracovní týden.
Nevadí nám ani případný hendikep, protože ten u nás máme skoro všichni. Díky tomu víme, že nikdo není dokonalý a umíme si navzájem pomáhat a za chyby se hlavy netrhají. Za férovou práci nabízíme férovou odměnu.

Protože naše práce není jednoduchá, můžeš se i leccos přiučit, protože u nás denně vrčí bagr, nakladač, hydraulická ruka nebo spousta jiné techniky, která práci nejen usnadňuje, ale dělá i zábavnější.

Provozovna a tvoje případné nové pracoviště je v Radoníně na malé vsi, kde se za oknem pasou ovce a kde slovo stres znají jenom z křížovek. Najdeš nás mezi Brtnicí a Třebíčí.

Pokud jsi to dočetl až sem a máš hlavě brouka, jestli zavolat nebo ne, tak nemudruj a zkus to, případně se koukni na náš web nebo Facebook (https://www.facebook.com/ekovysocina.sro/).
Za zeptání nic nedáš – volej Davida Kuchariče, který má u nás pod palcem celou výrobu: 725 258 872