IMG_20200528_171237 2

V Třebíči stojí tři nové hotely – hmyzí hotely

Úterý 2. června

Na objednávku odboru životního prostředí města Třebíč jsme zhotovili celkem tři prostorné hmyzí hotely a umístili je do lokalit: Strážní hora – Kostelíček, ul. Obránců míru a ul. Rafaelova. Součástí každého hotelu je i informační tabule, jenž popisuje zastoupení hmyzu v daných lokalitách.

CSOB_r

EKOVYSOČINA oceněná v programu ČSOB!

Pondělí 11. listopadu

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. zvítězila v sedmém ročníku grantového programu ČSOB Start it social! ČSOB v tomto programu podporuje rozvoj sociálních podniků prostřednictvím finanční podpory a odborného poradenství.

Úprava zahrady MŠ Ostrov v přírodním stylu

Dětem chybí kontakt s přírodou. Na lepší zázemí pro venkovní výuku půjde čtvrt miliardy

Čtvrtek 26. září

Proměnit školní areál na zázemí vhodné pro venkovní výuku a posílit vztah dětí k přírodě umožní školám, školkám a dalším organizacím nově vyhlášená dotační výzva Ministerstva životního prostředí. Ministr Richard Brabec uvolnil ze Státního fondu životního prostředí ČR celkem 250 milionů korun na úpravu venkovních areálů a školních pozemků na zahrady v přírodním stylu.

356

Nabízíme řez ovocných stromů

Pondělí 16. září

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. nově rozšířila nabídku svých služeb o řez ovocných stromů.

trvalkový záhon1

Fond Vysočiny přispívá na přírodní školní zahrady!

Úterý 8. ledna

Kraj Vysočina vyhlásil v rámci Fondu Vysočina výzvu s názvem Odpady a ekologická výchova 2019, v rámci kterého je možné získat finanční prostředky na realizaci nových nebo opravy stávajících školních přírodních zahrad!

kubota_kx41_3v

Nově nabízíme práce minibagrem!

Středa 19. září

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. nově rozšířila nabídku svých služeb o zemní práce minibagrem.