EKOVYSOČINA představuje svoji novou zahradní architektku!

Čtvrtek 2. září

Markéta Vostálová

Rádi bychom vám představili novou zahradní architektku naší společnosti Ing. Markétu Vostalovou. Věříme, že nám pomůže řešit poptávku po návrzích přírodních zahrad od naší společnosti, která je dlouhodobě vyšší, než naše stávající kapacity. Proto máte-li nosíte-li v hlavě plán Vaší nové přírodní zahrady a hledáte k tomu architekta, který má na srdci lásku k přírodě, tak teď je ta pravá chvíle se do toho pustit.

Markéta je absolventkou Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, obory Realizace a správa zeleně a Zahradní a krajinářské architektury.
Sama o sobě říká, že: "Profesi zahradní a krajinářské architektky a realizátorky jsem si vybrala jednak proto, že hezky spojuje to, co mi jde a to, co mě baví (výtvarný talent, prostorová představivost, láska k přírodě) a jednak proto, že mi umožňuje dělat prostředí, ve kterém žijeme, lepším. Je potřeba hledat harmonii soužití lidí s přírodou, bez ní bychom tu nebyli. Ráda chodím krajinou a pozoruji vše, co tam roste. Přirozená rostlinná společenstva jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace."