BLOG

Nábor

Hledáme posily!

Pátek 1. března

Je to už vlastně taková každoroční tradice. Poptávka po našich službách stále průběžně roste a my zase na startu nové sezóny vidíme, že na všechny plánované projekty budeme potřebovat více rukou. Nebo prostě stručně - HLEDÁME DALŠÍ POSILU.

Biouhel_1

Vyrábíme biouhel!

Úterý 30. ledna

Neustále přemýšlíme nad trvalou udržitelností a cirkularitou našeho podnikání a proto jsme se rozhodli vyrábět biouhel, protože ten do tohoto konceptu skvěle zapadá!

mech-1-1024x683

Použití mechů v zahradní a krajinářské architektuře

Úterý 23. ledna

Mech – atraktivní, s velkým potenciálem, málo používaný Záměrné použití mechů není příliš běžné, což je škoda, neboť mechy mají řadu výhod. Porost mechu například nevyžaduje hnojení. Mechový “trávník” není potřeba sekat. Je stálezelený. Mechorosty účinně zadržují vodu, snižují výpar vody z půdy a půdní erozi. Některé druhy čistí vzduch či na sebe váží CO2. V neposlední řadě jsou mechorosty oblíbené u mnoha živočichů, např. žab a ještěrek.

IMG_7177

Pomáháme tvořit přírodě blízké zahrady!

Čtvrtek 9. září

Každá zahrada je jedinečná a zrcadlí se v ní osobnost majitele i zahradníka! Ta přírodní může mít navíc podobu divoké lesní zahrady, anglického parku, stejně tak reprezentativního firemního areálu. Při tvorbě přírodních zahrad vycházíme z místních podmínek, do nichž vybíráme původní rostlinné druhy, které působí v daném celku přirozeně a z nichž mají užitek také včely, ptáci a další živočichové. Naše zahradní architektka Markéta tvoří zahrady s přírodou v srdci, takže vaše zahrada bude v těch nejpovolanějších rukou. Ozvěte se - úvodní konzultace je zdarma!