Hledáme posily!

Pátek 1. března

Nábor

Je to už vlastně taková každoroční tradice. Poptávka po našich službách stále průběžně roste a my zase na startu nové sezóny vidíme, že na všechny plánované projekty budeme potřebovat více rukou. Nebo prostě stručně - HLEDÁME DALŠÍ POSILU.

Zabýváme se zahradnickými, krajinářskými pracemi, dřevovýrobou a vybranou stavební činností. Zaměstnáváme lidi, kteří mají raději nad hlavou volnou oblohu než střechu fabriky. Dveře máme otevřené i pro lidi se zdravotním hendikepem. Při práci je občas potřeba docela zabrat, takže na rovinu říkáme, že je to u nás práce spíš pro chlapy. Na oplátku děláme na zajímavých věcech, ze který můžeš mít radost.
Vedle výsledků práce jsou pro nás důležité i dobré mezilidské vztahy, takže jestli je tvoje sklenice spíš poloprázdná než poloplná, tak hledej jinde. Uplatnění u nás najdou znalosti zahradníka, truhláře, tesaře, pilaře, montéra, strojníka apod., ale hlavní je kvalifikací je chuť a ochota poctivě pracovat venku po celý rok.
Za férovou práci nabízíme férovou odměnu. Jsme zvyklý na rovné jednání a žádnou levotu, co se slíbí, to platí. Nabízíme možnost si vybrat, kolik dnů bude mít tvůj pracovní týden, zkrácené úvazky u nás nejsou problém. Žádné střídání směn, noční šichty, ani nepřetržitý provoz, protože chodit do práce v noci nebo o víkendu podle nás není normální.
K tomu ti přidáme týden dovolené navíc, abys měl dost času i na svoje blízké, protože práce tě nikdy neobejme. Když budeš mít zájem, můžeš si u nás rozšířit kvalifikaci, aby ti mohla práci zjednodušovat nejrůznější technika, které máme spoustu.
Tvoje případné nové pracoviště bude v Radoníně na malé vsi mezi Jihlavou a Třebíčí. Nástup podle domluvy - ideálně během letošního jara.
Pokud to máš v životě nastavené podobně jako my a chtěl bys vědět víc, tak piš na marek.holemar@ekovysocina.cz, nebo volej 736 523 681.
Možnost odpovědného podnikání, které pomáhá současně lidem i přírodě existuje. My jsme EKOVYSOČINA, buď taky!