Volná pracovní místa!

Pondělí 19. června

Zahrady

Aktuálně nabízíme volná pracovní místa v naší společnosti. Obsahem práce jsou stavební a zahradní realizace - pestrost práce je zaručena. Adresa provozovny je Radonín v okrese Třebíč. Nástup možný ihned!!!

Zabýváme zahradnickými, krajinářskými pracemi, dřevovýrobou a vybranou stavební činností. Zaměstnáváme lidi, kteří mají raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky nebo obchoďáku. Dveře máme otevřené i pro lidi se zdravotním hendikepem. Při práci je občas potřeba docela zabrat, ale na oplátku děláme na zajímavých věcech, ze který může mít člověk na konci radost.  Vedle výsledků práce jsou pro nás důležité i dobré mezilidské vztahy. Uplatnění u nás nejdou znalosti zahradníka, truhláře, tesaře, pilaře, montéra, strojníka apod., ale hlavní je kvalifikací je chuť a ochota poctivě pracovat venku po celý rok.

Za férovou práci nabízíme férovou odměnu.  Jsme zvyklý na rovné jednání a žádnou levotu, co se slíbí to platí. Nabízíme možnost si vybrat, kolik dnů bude mít tvůj pracovní týden, zkrácené úvazky u nás nejsou problém.  Žádné střídání směn, noční šichty, ani nepřetržitý provoz, protože chodit do práce v noci nebo o víkendu podle nás není normální. K tomu ti přidáme týden dovolené navíc, abys měl dost času i na svoje blízké, protože práce tě nikdy neobejme. Když budeš mít zájem, můžeš si u nás rozšířit kvalifikaci, aby ti mohla práci zjednodušovat nejrůznější technika, které máme spoustu. Tvoje případné nové pracoviště bude v Radoníně na malé vsi mezi Jihlavou a Třebíčí.

Pokud to máš v životě nastavené podobně jako my a chtěl by jsi vědět víc, tak piš na marek.holemar@ekovysocina.cz, nebo volej 736 523 681.

Možnost odpovědného podnikání, které pomáhá současně lidem i přírodě existuje. My jsme EKOVYSOČINA, buď taky!