Rosteme, chcete s námi?

Pondělí 17. ledna

Zahrada_Baliny

Nejen sázíme, ale taky sami rosteme. Jsme mladá rozvíjející firma z Vysočiny, zabývající se zahradnickými a krajinářskými pracemi, dřevovýrobou a vybranou stavební činností. Měníme svět tak, aby byl pestřejší a zelenější, protože rozmanitost je to, co dělá náš život zajímavější.

Zaměstnáváme lidi se zdravotním znevýhodněním, kteří mají raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky nebo obchoďáku. Práci máme raději pestrou než jednotvárnou a vedle výsledků práce jsou pro nás důležité i dobré mezilidské vztahy.

Pokud to máš v životě nastavené podobně jako my a nemáš práci, nebo hledáš nějakou změnu, tak čti dál!

Aktuálně hledáme hlavně zájemce o práci v zahradnické oblasti - realizace nových zahrad, úpravy těch stávajících včetně údržby veřejné zeleně. Ale uplatnění u nás určitě najdou i znalosti truhláře, tesaře, pilaře, montéra apod.  

A proč to zkusit u nás? Za férovou práci nabízíme férovou odměnu. Víme, že nejen prací živ je člověk, tak u nás si můžeš vybrat, kolik dnů bude mít tvůj pracovní týden. Pětidenní pracovní týden platí už více než 50 let a tak je čas na změnu, proto nabízíme možnost částečných úvazků, nebo jenom brigády. U nás tě nečeká střídání směn, noční šichty, ani nepřetržitý provoz, protože chodit do práce v noci nebo o víkendu podle nás není normální. K tomu ti přidáme týden dovolené navíc, abys měl dost času i na svoje blízké, protože práce tě nikdy neobejme. Když budeš mít zájem, můžeš si u nás rozšířit kvalifikaci, aby ti mohla práci zjednodušovat nejrůznější technika, které máme spoustu. Tvoje případné nové pracoviště bude v Radoníně na malé vsi mezi Jihlavou a Třebíčí, kde se za oknem pasou ovce a kde slovo stres znají jenom z křížovek.

Pokud jsi přečetl předchozích 254 slov a nevzdal jsi to, tak je skoro jisté, že by jsi měl zavolat na telefon 736 523 681, nebo napsat na e-mail: marek.holemar@ekovysocina.cz  o více informací, protože to budeš asi zrovna ty, koho hledáme.

Možnost odpovědného podnikání, které pomáhá současně lidem i přírodě existuje. My jsme EKOVYSOČINA, buď taky!