Startuje dotační program na výstavbu zastávek veřejné dopravy!

Čtvrtek 9. března

1

Kraj Vysočina letos vyhlásil nový dotační program v rámci Fondu Vysočina určený na podporu výstavby a modernizace autobusových zastávek veřejné linkové dopravy. Příjem žádostí startuje v pondělí 13. března 2023!

Nový dotační program kraje Vysočina je určen výhradně obcím. Pokud zvažujete výstavbu nové, opravu té stavájící nebo výměnu dosluhují autobusové zastávky, tak teď je ta správná chvíle pro změnu.
Maximální výše dotace na jednu zastávku je až 100 tisíc korun, minimální podíl příjemce dotace je pak 50%.
Termín pro dokončení realizace je 31. 7. 2024. Více podrobností včetně způsobu podání žádosti lze najít zde.

Pokud by Vaší obci nejvíce slušela dřevěná autobusová zastávka, můžete si pořídit tu z naší produkce. Společnost EKOVYSOČINA vyrábí a dodává dřevěné autobusové zastávky o rozměrech 2,5 x 2 metry s pultovou střechou a pláštěm z palubek o tloušťce 28 mm. Vstupní otvor je bez dvěří, boční stěny jsou včetně oken s výplní, střecha je opatřena asflotovou střešní krytinou včetně nutných klempířských prvků v barvě zastávky. Součástí jsou i dvě vnitřní lavičky pro cestující. Zastávka je z kvalitního a řemeslnně opracovaného impregnovaného řeziva, které je opatřeno dvojitým nátěrem lazurou s UV ochranou. Tuto zastávku můžete u nás pořídit již za 89 tisíc korun vč. DPH.
Tato cena již obsahuje veškeré nutné náklady spojené s výrobou, dopravou a montáží zastávky. Nemusíte se tak bát dalších doplatků za dopravu, montáž, střešní krytinu, výplň oken, nátěr, kotvení zastávky atd.
Výhodou dodávky od nás je komplexní řešení a rychlost stavby. Zastávku k Vám dovezeme již hotovou a smontovanou a postavíme na určené místo. Ráno přijdeme, odpoledne máte hotovo.
Pokud by Vám naše zastávka nevyhovovala, rádi pro Vás navrhneme řešení na míru Vašich potřeb.
Ozvěte se nám pro nabídku!