Vyvýšený záhon překládaný

Dřevěný záhon výjimečné konstrukce zvyšující jeho životnost!

Konstrukce záhonu z překládaných hranolů umožňuje jeho sešroubování v rozích pomocí závitových tyčí.
To zásadním způsobem zvyšuje jeho pevnost i živostnost a současně zvyšuje jeho estetickou hodnotu, protože není vidět žádný spojovací materiál na povrchu záhonu.
Vyvýšený záhon je určen k využití především osobám s omezenou hybností, které se špatně pohybují a ohýbají.
Umožňuje pohodlné pěstování a kontakt s rostlinami dětem, seniorům i osobám s hendikepem. 

Velmi dobře doplní venkovní prostranství areálů sociálních služeb, škol a školních zahrad, ale najde využití i v komunitních zahradách nebo jako doplněk veřejných prostranství.

Cena s DPH (od): 11 600 

Rozměry záhonu jsou: 190 x 90 cm, výška 80 cm. Na přání zákazníka můžeme rozměry jakkoliv upravit.
Záhon je vyroben z kvalitního masivu - je sestaven z dřevěných bloků o síle 3,5 cm a povrchovou úpravou přírodním olejem, což mu zajišťuje dlouhou životnost (na přání lze odstín změnit).
Záhon je dodáván sestavený.
Doporučujeme objednat včetně vnitřní ochranné polyethylenové fólie, která zamezuje kontaktu hlíny s dřevěnou konstrukcí záhonu a pletivem proti myším a krtkům.

Termín dodání - na dotaz.

Záhony vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Konečná cena produktu se můžu měnit v závislosti na zvolené specifikaci, nákladech za montáž nebo dopravu  Pro přesnou cenu využijte prosím poptávkový formulář.

Ze stejné kategorie