nadace Via

Podpora Nadace VIA v době po koronakrizi

Čtvrtek 5. listopadu

Díky otevřené grantové výzvě na podporu sociálních podniků po koronavirové krizi se nám podařilo stát se jedním z osmnácti podniků, které získaly za podpory Nadačního fondu Avast až půl milionu korun, včetně služeb mentora a další odborné konzultace s cílem posílit naši odolnost pro případ podobné krize v budoucnu.

space-2519837_960_720

Hledáme skladovací prostory

Neděle 27. září

‼️ Víte o SKLADOVACÍCH PROSTORECH pro nás? ⁉️

IMG_20200528_171237 2

V Třebíči stojí tři nové hotely – hmyzí hotely

Úterý 2. června

Na objednávku odboru životního prostředí města Třebíč jsme zhotovili celkem tři prostorné hmyzí hotely a umístili je do lokalit: Strážní hora – Kostelíček, ul. Obránců míru a ul. Rafaelova. Součástí každého hotelu je i informační tabule, jenž popisuje zastoupení hmyzu v daných lokalitách.

CSOB_r

EKOVYSOČINA oceněná v programu ČSOB!

Pondělí 11. listopadu

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. zvítězila v sedmém ročníku grantového programu ČSOB Start it social! ČSOB v tomto programu podporuje rozvoj sociálních podniků prostřednictvím finanční podpory a odborného poradenství.

Úprava zahrady MŠ Ostrov v přírodním stylu

Dětem chybí kontakt s přírodou. Na lepší zázemí pro venkovní výuku půjde čtvrt miliardy

Čtvrtek 26. září

Proměnit školní areál na zázemí vhodné pro venkovní výuku a posílit vztah dětí k přírodě umožní školám, školkám a dalším organizacím nově vyhlášená dotační výzva Ministerstva životního prostředí. Ministr Richard Brabec uvolnil ze Státního fondu životního prostředí ČR celkem 250 milionů korun na úpravu venkovních areálů a školních pozemků na zahrady v přírodním stylu.

356

Nabízíme řez ovocných stromů

Pondělí 16. září

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. nově rozšířila nabídku svých služeb o řez ovocných stromů.