Pergoly

Kdo se stane dalším pracantem naší party?!

Čtvrtek 5. srpna

Máš rád, když je vzduch kolem tebe nasycený vůni pryskyřice? Nevadí ti piliny v kapse? Máš raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky? Lahodí tvému uchu hvízdání pily? Nebaví tě stereotyp a sériová výroba? Souhlasíš s tím, že v práci jsou důležité dobré mezilidské vztahy? Nemáš práci, nebo potřebuješ změnu? –> Pak možná hledáme právě tebe!

Ekovysočina_zaměstnanci

Hledáme brigádníky

Středa 16. června

Jsme přátelský, veselý kolektiv lidí, kteří společně pečují o zeleň, přírodu a krajinu a hledáme zájemce o letní brigádu na pracích při údržbě veřejné zeleně. Pokud máš raději volné nebe nad hlavou než střechu továrny, máš rád vůni hlíny a posečené trávy, chceš mít možnost vybírat si dny, kdy budeš pracovat a kdy mít volno, tak se nám zkus ozvat. Telefon: 736523681 E-mail: marek.holemar@ekovysocina.cz

S0476361

Prodej palivového dřeva

Středa 24. února

Nově nabízíme prodej palivového dřeva.

IMG_1040

Odběr hoblin

Úterý 23. února

Nabízíme k odběru kubíkový žok suchých hoblin za 100,- (+200,- Kč vratná záloha na obal)

nadace Via

Podpora Nadace VIA v době po koronakrizi

Čtvrtek 5. listopadu

Díky otevřené grantové výzvě na podporu sociálních podniků po koronavirové krizi se nám podařilo stát se jedním z osmnácti podniků, které získaly za podpory Nadačního fondu Avast až půl milionu korun, včetně služeb mentora a další odborné konzultace s cílem posílit naši odolnost pro případ podobné krize v budoucnu.

space-2519837_960_720

Hledáme skladovací prostory

Neděle 27. září

‼️ Víte o SKLADOVACÍCH PROSTORECH pro nás? ⁉️