žaluziový záhon_třebíč_1

Rozšířili jsme nabídku našich výrobků pro výukové zahrady

Čtvrtek 7. června

Rozšiřujeme nabídku našich specializovaných pomůcek pro výukové a terapeutické zahrady, které lze jednoduše objednat přes e-shop!

180604_14

EKOVYSOČINA držitelem ocenění Skutek roku 2017!

Úterý 15. května

EKOVYSOČINA s.r.o. obdržela ocenění Zastupitelstva Kraje Vysočina Skutek roku 2017 za rozvoj regionu.

30

Podpora výsadeb stromořadí

Úterý 10. dubna

Sdružení Krajina a GLS CZ, s.r.o. vyhlašují výzvu k předkládání návrhů akcí, zaměřených na výsadbu stromořadí ve volné krajině pro rok 2018. Pořadatelé vybravých akcí obdrží finanční podporu ve výši do 500 Kč na jeden vysazený strom. Výzva je určena neziskovým organizacím typu spolků. Termín pro doručení vyplněné návratky je do 27.4.2018. Více v příloze.

o_v_38

Příspěvky na hospodaření v lesích - nejpozději do 31. 3. 2018!

Středa 10. ledna

Vlastníci i najemci lesů mohou i v letošním roce žádat o finanční příspěvky na hospodaření v lesích. Finanční příspěvky jsou přiznány všem žadatelům, kteří splní předepsané podmínky dané pravidly pro poskytování příspěvků.

učitelé3

Ministerstvo životního prostředí podpoří přírodní zahrady ve školách i ekocentrech!

Pátek 20. října

Pořídit si na školní pozemek bylinkovou zahrádku, broukoviště, tee-pee nebo včelí úl už nemusí být pro školy jen sen. Mateřské a lesní školky, základní školy i ekocentra se nově mohou ucházet až o půl milionu korun na úpravu venkovních areálů v přírodním stylu. Vůbec poprvé vyhlašuje dnes výzvu s takovým zaměřením Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR.

zahrada_kněžice_11

Nová dotační výzva pro rok 2018 na obnovu a zakládání zeleně v obcích a městech byla vyhlášena!

Pátek 20. října

Dovolujeme si upozornit na vyhlášení nové výzvy Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí ČR č. 2018/2017, která je určena na obnovu a zakládání zeleně v obcích a městech.