Mobilní záhon

Pohodlné zahraničení pro všechny!

Mobilní záhon je navržený pro osoby, kterým jejich hendikep neumožňuje běžnou práci na zahradě.
Je navržený tak, aby u něj mohli pohodlně zahradničit i lidé na vozíčku. Svoje využití najde především v zařízeních sociálních služeb, ale i ve školách, které integrují žáky se speciálními potřebami.
U jednoho mobilního záhonu této velikosti mohou společně pohodlně hospodařit čtyři osoby.

Cena s DPH (od): 9 000 

Mobilní záhon je vyroben z dřevěného masivu. Nohy záhonu jsou opatřeny čtyřmi kolečky, z nichž dvě mají brzdy pro bezpečné užívání záhonu. Díky kolečkům je záhon velmi snadné přemisťovat z místa na místo, libovolně podle potřeby. Vnitřek záhonu je vybaven plastovou vanou, která chrání dřevěnou konstrukci a je opatřena výpustným otvorem, který zajišťuje odvod přebytečné vody. 
Rozměry jsou 140 x 80 cm, výška je 85 cm. Rozměry záhonu mohou být na přání zákazníka dodatečně upraveny.

Mobilní záhon dodáváme včetně povrchové úpravy přírodními oleji (barevný odstín je možné upravit). Je tak možné ho používat i venku.

Termín dodání - na dotaz.

Záhony vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Konečná cena produktu se můžu měnit v závislosti na zvolené specifikaci, nákladech za montáž nebo dopravu  Pro přesnou cenu využijte prosím poptávkový formulář.

Ze stejné kategorie