CSOB_r

EKOVYSOČINA opět oceněná v programu ČSOB!

Pátek 1. července

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. znovu uspěla v grantového programu ČSOB Start it social!, v rámci kterého ČSOB podporuje rozvoj sociálních podniků prostřednictvím finanční podpory a odborného poradenství.

Prodejna

Hledá se nová vedoucí e-shopu!

Středa 11. května

Hledáme novou vedoucí našeho e-shopu - práce na částečný úvazek v Brtinici!

Zahrada_Baliny

Rosteme, chcete s námi?

Pondělí 17. ledna

Nejen sázíme, ale taky sami rosteme. Jsme mladá rozvíjející firma z Vysočiny, zabývající se zahradnickými a krajinářskými pracemi, dřevovýrobou a vybranou stavební činností. Měníme svět tak, aby byl pestřejší a zelenější, protože rozmanitost je to, co dělá náš život zajímavější.

IMG_7177

Pomáháme tvořit přírodě blízké zahrady!

Čtvrtek 9. září

Každá zahrada je jedinečná a zrcadlí se v ní osobnost majitele i zahradníka! Ta přírodní může mít navíc podobu divoké lesní zahrady, anglického parku, stejně tak reprezentativního firemního areálu. Při tvorbě přírodních zahrad vycházíme z místních podmínek, do nichž vybíráme původní rostlinné druhy, které působí v daném celku přirozeně a z nichž mají užitek také včely, ptáci a další živočichové. Naše zahradní architektka Markéta tvoří zahrady s přírodou v srdci, takže vaše zahrada bude v těch nejpovolanějších rukou. Ozvěte se - úvodní konzultace je zdarma!

Markéta Vostálová

EKOVYSOČINA představuje svoji novou zahradní architektku!

Čtvrtek 2. září

Rádi bychom vám představili novou zahradní architektku naší společnosti Ing. Markétu Vostalovou. Věříme, že nám pomůže řešit poptávku po návrzích přírodních zahrad od naší společnosti, která je dlouhodobě vyšší, než naše stávající kapacity. Proto máte-li nosíte-li v hlavě plán Vaší nové přírodní zahrady a hledáte k tomu architekta, který má na srdci lásku k přírodě, tak teď je ta pravá chvíle se do toho pustit.

Pergoly

Kdo se stane dalším pracantem naší party?!

Čtvrtek 5. srpna

Máš rád, když je vzduch kolem tebe nasycený vůni pryskyřice? Nevadí ti piliny v kapse? Máš raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky? Lahodí tvému uchu hvízdání pily? Nebaví tě stereotyp a sériová výroba? Souhlasíš s tím, že v práci jsou důležité dobré mezilidské vztahy? Nemáš práci, nebo potřebuješ změnu? –> Pak možná hledáme právě tebe!