IMG_7177

Pomáháme tvořit přírodě blízké zahrady!

Čtvrtek 9. září

Každá zahrada je jedinečná a zrcadlí se v ní osobnost majitele i zahradníka! Ta přírodní může mít navíc podobu divoké lesní zahrady, anglického parku, stejně tak reprezentativního firemního areálu. Při tvorbě přírodních zahrad vycházíme z místních podmínek, do nichž vybíráme původní rostlinné druhy, které působí v daném celku přirozeně a z nichž mají užitek také včely, ptáci a další živočichové. Naše zahradní architektka Markéta tvoří zahrady s přírodou v srdci, takže vaše zahrada bude v těch nejpovolanějších rukou. Ozvěte se - úvodní konzultace je zdarma!

Markéta Vostálová

EKOVYSOČINA představuje svoji novou zahradní architektku!

Čtvrtek 2. září

Rádi bychom vám představili novou zahradní architektku naší společnosti Ing. Markétu Vostalovou. Věříme, že nám pomůže řešit poptávku po návrzích přírodních zahrad od naší společnosti, která je dlouhodobě vyšší, než naše stávající kapacity. Proto máte-li nosíte-li v hlavě plán Vaší nové přírodní zahrady a hledáte k tomu architekta, který má na srdci lásku k přírodě, tak teď je ta pravá chvíle se do toho pustit.

Pergoly

Kdo se stane dalším pracantem naší party?!

Čtvrtek 5. srpna

Máš rád, když je vzduch kolem tebe nasycený vůni pryskyřice? Nevadí ti piliny v kapse? Máš raději volnou oblohu nad hlavou než střechu fabriky? Lahodí tvému uchu hvízdání pily? Nebaví tě stereotyp a sériová výroba? Souhlasíš s tím, že v práci jsou důležité dobré mezilidské vztahy? Nemáš práci, nebo potřebuješ změnu? –> Pak možná hledáme právě tebe!

Ekovysočina_zaměstnanci

Hledáme brigádníky

Středa 16. června

Jsme přátelský, veselý kolektiv lidí, kteří společně pečují o zeleň, přírodu a krajinu a hledáme zájemce o letní brigádu na pracích při údržbě veřejné zeleně. Pokud máš raději volné nebe nad hlavou než střechu továrny, máš rád vůni hlíny a posečené trávy, chceš mít možnost vybírat si dny, kdy budeš pracovat a kdy mít volno, tak se nám zkus ozvat. Telefon: 736523681 E-mail: marek.holemar@ekovysocina.cz

S0476361

Prodej palivového dřeva

Středa 24. února

Nově nabízíme prodej palivového dřeva.

IMG_1040

Odběr hoblin

Úterý 23. února

Nabízíme k odběru kubíkový žok suchých hoblin za 100,- (+200,- Kč vratná záloha na obal)